1. Jak daleko dojedziecie na ślub?
Mieszkamy we Wrocławiu, jednak nie ma dla nas ograniczeń, dojeżdżamy na terenie całej Polski, a jeśli trzeba pojedziemy również za granicę :)

2. Czy możemy się spotkać przed ślubem?
Tak! Sami preferujemy opcję spotkania aby bliżej się poznać i dokładnie omówić Waszą wizję na film i zdjęcia. Jeśli nie ma takiej możliwości nie ma dla nas problemu aby porozmawiać przez internet i w ten sposób sfinalizować wszelkie formalności.

3. Czy sami edytujecie wszystkie zdjęcia i montujecie wszystkie filmy?
Zdecydowanie tak, od początku do końca filmem zajmujemy się osobiście, żeby zachować nasz styl                            i profesjonalizm oddawanych materiałów.

4. Czy posiadacie upoważnienie do fotografowania i nagrań w kościele oraz licencję dronową?
Tak, posiadamy odpowiednie pozwolenia na fotografowanie i nagrywanie w obiektach sakralnych. Posiadamy również licencję umożliwiającą komercyjne użycie ujęć z drona w tym ze ślubu.

5. Ile zdjęć i jak długi film dostaniemy?

Oddajemy co najmniej 400 zdjęć z Waszego ślubu, zwykle wychodzi ich jeszcze więcej :) 
Co do filmu zazwyczaj staramy się zamknąć w 30 minutowym reportażu oraz około 3 minutowym teledysku.

6. Czy musimy zapewnić Wam nocleg i wyżywienie?
Nie wymagamy noclegu jeśli realizacja nie odbywa się w odległości ponad 200km od Wrocławia, miło będzie jeśli zapewnicie nam miejsce przy stole dla obsługi :) 

7. Czy możemy zobaczyć przykładowy reportaż ślubny?
Nasze zdjęcia i teledyski są dostępne na tej stronie. Jeśli chcielibyście zobaczyć przykładowy dłuższy reportaż odezwijcie się do nas na facebooku lub mailowo - nie mamy nic do ukrycia :)

8. Czy możecie zasugerować nam miejsce na plener ślubny?

Tak! Mamy swoje wymarzone lub ulubione miejsca, które chętnie Wam polecimy. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje.

9. Jak długo trwa plener ślubny?

Zwykle około godziny nie licząc dojazdu na miejsce realizacji.

10. Jak ubieracie się na ślub?

Najczęściej jest to czarna koszula oraz jasne spodnie. Na pewno nie przyjdziemy do Was w dresie :) 

11. Czy możemy zaproponować własną muzykę do filmu?

Korzystamy z naszej bazy utworów, pasujących do filmu ślubnego, jesteśmy jednak otwarci na Wasze propozycje   i chętnie użyjemy Waszej muzyki.

12. Czy rozmawiacie w innych językach?

Obydwoje rozmawiamy swobodnie po angielsku, a Rafał również po hiszpańsku i portugalsku. Nie ma dla nas problemu, aby uczestniczyć w weselach międzynarodowych.

13. Czy możemy zamówić album po ślubie?

Niestety nie ma u nas takiej możliwości. Możemy natomiast polecić strony na których samodzielnie wykonacie swój wymarzony album!

14. Czy wykonujecie też sesje narzeczeńskie, podziękowania dla rodziców?

Tak, chętnie wykonamy dla Was sesję narzeczeńską. Nie wykonujemy natomiast filmowych realizacji                      z podziękowaniami dla rodziców.

15. Na jakim sprzęcie pracujecie?
Rynek sprzętu fotograficznego jest na tyle dynamiczny, że często zmieniamy swoje aparaty aby nadążać za trendami. Na ten moment posiadamy aparat SONY A7IV oraz dwa aparaty SONY A7III z zestawem obiektywów, dwa drony firmy DJI oraz wszelkie potrzebne akcesoria takie jak mikrofony, rejestratory dźwięku, stabilizację obrazu, statywy, lampy błyskowe i tym podobne :) 

Nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie? Nic straconego! 
Odezwijcie się do nas a na pewno rozwiejemy Wasze wszelkie wątpliwości!
Back to Top